CZ | ENG | ES

Martin Smetáček

Chief of Operations in South America

Martin Smetáček, Chief of Operations v Jižní Americe, je expertem v oboru mezinárodních obchodních a politických vztahů. Pracoval jako poradce ministra vnitra místní vlády kantonu Cuenca v Ekvádoru. Dříve působil v oblasti zahraničního obchodu v Bolívii.

Martin Smetáček absolvoval magisterské studium v oboru Diplomacie a mezinárodní politika na Vysoké škole ekonomické v Praze a na stejné škole i bakalářské studium v oboru Mezinárodní obchod.

 

Radek Prášek

Marketing Manager, Europe

Radek Prášek, Marketing Manager, zajišťuje marketingovou komunikaci naší společnosti. Působil více než šest let v pražské reklamní agentuře, kde vedl projekty pro české i zahraniční společnosti. Radek také dlouhodobě pracuje jako externí spolupracovník Nadačního fondu proti korupci.

 

Petr Novotný

Legal Director

Petr Novotný, Legal Director, působil několik let v pražské advokátní kanceláři specializující se na obchodní a občanské právo a právo nemovitostí. Jako právní konzultant pracoval na smluvní agendě developerských projektů. Zkušenosti má i v oblasti práva cenných papírů.

Petr Novotný vystudoval práva na Západočeské univerzitě v Plzni.

 

Paul Sebastian Jarrin Mosquera

Country Manager, Ecuador

Paul Jarrin, Country Manager v Ekvádoru, je spoluzakladatelem a bývalým prezidentem pobočky studentské organizace AIESEC v ekvádorské Cuence. Také pracoval jako koordinátor rozvojového programu stejné organizace v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Rovněž působil jako náborový poradce AIESEC v kolumbijském Cali a jako HR manažer v Ekvádoru pro americkou organizaci Amigos de las Américas. Paul je také spoluzakladatelem a majitelem společnosti CSID zabývající se realizací marketingových kampaní na sociálních sítích. Pracoval jako šéf internetové kampaně několika zvolených zástupců strany Alianza PAIS v posledních parlamentních volbách. Paul je rovněž členem organizace Red Botín, která se zaměřuje na posilování veřejného sektoru v Latinské Americe.

Paul Jarrin v současné době dokončuje studia práv a politických věd na Universidad de Cuenca. Absolvoval další vzdělávací kurzy v Ekvádoru i zahraničí, mimo jiné školení v oblasti analýzy veřejného sektoru na americké Brown University (Rhode Island).

 

<< zpět

SA Connections s.r.o.

Sídlo:

Husova 142

284 01 Kutná Hora

Česká republika

 

tel: (+420) 721 128 679

info@saconnections.cz

 

IČO: 29415098

č.ú.: 2700365667/2010

 

Kancelář v ČR:

SA Connections s.r.o.

Wratislavský palác

Tržiště 366/13

118 00 Praha 1

Česká republika

tel: (+420) 724 880 039

 

Kancelář v Ekvádoru:

SOUTH AMERICA CONNECTIONS, Ltda.

Camino del Tejar, 3-24 y del Paltán

Cuenca - Ecuador

mobile phone: 09830 53643

ccardoso@saconnections.cz

Kontaktní osoba v Ekvádoru:

Ing. Martin Smetáček

General Director

smetacek@saconnections.cz

tel: +593-(0)-995579803 (ECU)

tel: (+420) 607 112 549 (CZ)

O REGIONU     O NÁS     NAŠE SLUŽBY     PŘÍLEŽITOSTI     KONTAKT