CZ | ENG | ES

Kdo jsme?

SA Connections je jediná česká agentura zaměřená na podporu mezinárodního obchodu s působištěm v Ekvádoru, Peru, Bolívii a Kolumbii. Společnost vznikla na základě struktury vybudované Martinem Smetáčkem, který působil nejprve v Bolívii v komerční sféře, po té jako politický konzultant místní vlády kantonu Cuenca v Ekvádoru. Spolu s bývalými kolegy Martina Smetáčka a českými partnery jsme se rozhodli vybudovat firmu těžící ze schopností a zkušeností jednotlivých členů získaných ve státní i soukromé sféře. Náš tým

 

Co děláme?

Poskytujeme služby podporující export zboží a služeb do zemí Jižní Ameriky. Usnadňujeme vstup českých a středoevropských firem na jihoamerický trh a rozvíjíme jejich obchodní aktivity v regionu. Dále poskytujeme informace o podmínkách pro přímé zahraniční investice.

Více o našich službách

 

Proč využít naše služby?

Protože perfektně známe místní prostředí a disponujeme v jednotlivých zemích regionu bohatou sítí kontaktů, informací a zkušeností  v soukromé, státní i akademické sféře.

 

Náš tým

Základem činnosti agentury SA Connections je tým stálých a projektových pracovníků působících v jednotlivých zemích, kteří dokážou na základě dokonalé znalosti místního prostředí spolehlivě plnit požadavky našich klientů.  Kontaktujte nás

 

Naše mise

Jsme poskytovatelé služeb v oblasti rozvoje obchodu a investic v Jižní Americe. Díky osobní přítomnosti v regionu a spolupráci s místními odborníky jsme schopni zajišťovat servis přímo v destinaci z pozice domácího aktéra. Smyslem naší práce je umožnit a usnadnit zahraničním investorům a obchodním subjektům využit potenciál místního trhu s minimálními vstupními náklady.

 

Naše vize

Naším dlouhodobým cílem je stát se největší soukromou evropskou firmou zabývající se pronikáním na trh v Latinské Americe mimo Brazílii. Jsme přesvědčeni, že ekonomický potenciál Latinské Ameriky bude v jednadvacátém století předmětem mocenské soutěže mnoha zemí, ve které budou vítězit nejen tvrdé faktory světových mocností ale zejména schopnosti jednotlivých privátních aktérů. Chceme aktivně působit v této soutěži ve prospěch firem z Evropské unie.

 

Naše hodnoty

Jedinečnost, přesnost, kvalita, spolehlivost a orientace na cíl.

SA Connections s.r.o.

Sídlo:

Husova 142

284 01 Kutná Hora

Česká republika

 

tel: (+420) 721 128 679

info@saconnections.cz

 

IČO: 29415098

č.ú.: 2700365667/2010

 

Kancelář v ČR:

SA Connections s.r.o.

Wratislavský palác

Tržiště 366/13

118 00 Praha 1

Česká republika

tel: (+420) 724 880 039

 

Kancelář v Ekvádoru:

SOUTH AMERICA CONNECTIONS, Ltda.

Camino del Tejar, 3-24 y del Paltán

Cuenca - Ecuador

mobile phone: 09830 53643

ccardoso@saconnections.cz

Kontaktní osoba v Ekvádoru:

Ing. Martin Smetáček

General Director

smetacek@saconnections.cz

tel: +593-(0)-995579803 (ECU)

tel: (+420) 607 112 549 (CZ)

O REGIONU     O NÁS     NAŠE SLUŽBY     PŘÍLEŽITOSTI     KONTAKT